Tabelalar

Alüminyum Tabelalar

Alüminyum tabelalar her iş merkezinde kullanılan aktif reklamlardandır. Alüminyuma levhalara yapılacak olan grafik ve harfler CNC, Router makinesi ile istenilen ölçülerde kesip hazırlıyoruz. Sonra özel boyalama teknolojisi ile istenilen renge boyuyor, teslim ediyoruz.

Cephe Tabelaları

Cephe tabelası, cephe ışıklı tabelaları, cephe kaplama, alüminyum cephe giydirme tabelaları, led ışıklı pleksi cephe tabelası, paslanmaz led ışıklı cephe tabelaları seçenekleri ile tüm ihtiyaçlarınıza cevap veriyoruz.

Kapı Giriş Tabelaları

Kapı giriş tabelaları 8 veya 10 mm kalın pleksiglass malzemeden üretilerek yapıldığı gibi alüminyum ışıksız olarak veya led aydınlatma yöntemi ile de ışıklandırıyor, isteğinize uygun tasarım ve üretimini yapıp montajını gerçekleştiriyoruz.

Kompozit Tabelalar

İstenilen renkte kompozit panel giydirmeleri yapıyoruz. Genelde iç kısımlar dekupe edilip kabartma kutu harf uygulamaları tercih edilse de diğer alanlarda tüm istek ve renk taleplerinize kompozit panelden giydirme yaparak uygulamalarımızı teslim ediyoruz.

Paslanmaz Kutu Harf Tabelalar

Tabela sistemlerinde en çok kullanılan, el işçiliğinin en yoğun olduğu ışıklı ve ışıksız olarak üretilebilen paslanmaz, alüminyum, pleksi glass malzemelerin kullanıldığı şık ve dayanıklı tabela biçimleridir. Enerji tasarrufu bakımından paslanmaz ve kutu harflerde aydınlatma açısından led tercih ediyoruz.

Pleksi Tabelalar

Pleksi ışıklı tabela, pleksi kabartma harf tabela, şeffaf pleksi kabartma harf tabela, ışıklı pleksi kutu harf tabela imalatı, pleksi tabela modelleri, pleksi kutu harf tabela, ışıklı pleksi tabela çeşitleri ile tüm alanlarda ihtiyaçlarınıza cevap veriyoruz.

Totem Tabelalar

İster ışıklı totem tabela, ister ışıksız totem tabela olarak üretim yapıyoruz. Gösterişli ve firmanızın reklamını yapmanız için uygun bir tabela çeşidi olduğundan müşterilerimiz tarafından çokça tercih sebebi olduğundan pek çok üretim ayağını devreye alıyoruz. Birçok malzeme ve materyal birleşiminden oluşan totem tabelalar, profesyonel ekibimiz tarafından projelendirilerek isteğinize göre üretiyoruz.