Proje İşler

Teknofest 2019

Dünya Salon Atletizm Şampiyonası

9-11 Mart 2012 tarihlerinde İstanbul Ataköy Salonu'nda gerçekleştirdiğimiz 2012 Dünya Salon Atletizm Şampiyonası'nın A'dan Z'ye tüm çalışmaları Bfarm tarafından gerçekleştirildi. Bayrak süslemelerinden yönlendirmelere, geniş sahne çalışmalarından tabela çalışmalarına kadar şampiyonanın tüm çalışmalarını hazırlayıp başarıyla teslim ettik. Uzun operasyon kalemleri bulunan şampiyona için tek çözüm ortağı Bfarm oldu.

Triatlon İstanbul

Türkiye Triatlon Federasyonu tarafından 2014 yılında gerçekleştirilen İstanbul Kartal Dragos Triatlonu'nda Bfarm olarak projenin tüm adımlarının planlanmasını, hazırlanmasını ve teslimini gerçekleştirdik. Geniş bir alan üzerinde gerçekleştirilen yarışmada Türkiye Triatlon Federasyonu, Bfarm'ı tercih etti.

Boğaziçi Film Festivali

2. Uluslararası Boğaziçi Film Festivali Ödül Töreni çalışmalarını İstanbul Medya Akademisi öncülüğünde Bfarm olarak 2014 yılında başarıyla gerçekleştirdik. Pek çok çalışma ayağının bulunduğu ödül gecesi çalışmaları için İstanbul Medya Akademisi, Bfarm'ı tercih etti.

FIAT Kar Küresi

Fiat'ın yeni araç modeli 500L için tamamen özel olarak kar küresi projelendirip hazırladık. Başarılı, dikkat çekici reklam çalışmalarında Fiat, Bfarm'ı tercih etti.

TRT Belgesel Ödülleri

TRT tarafından Beyoğlu Stüdyolarında gerçekleştirilen Belgesel Ödül Töreni için tüm görsel alanların hazırlanılması ve kusursuz teslim edilmesinde TRT Bfarm'ı tercih etti.

Tenis Şampiyonası

Kültür ve Spor Bakanlığı'nın da dahil olduğu Uluslararası Tenis Şampiyonası'nda tüm görsel çalışmalar ve reklam operasyonunda Bfarm tercih edildi.

Erzurum Winter Fest

2015 Erzurum Winterfest organizasyonuna özel kar küresi tasarlayarak Erzurum'a taşıyıp başarıyla kurulumunu gerçekleştirdik.