Display Ürünleri

Roll-up Ürünleri

Alüminyumdan üretilmiş, oldukça hafif olan rollup reklam ürünleri, her yere rahatlıkla taşınabilmesinden dolayı tercih edilir. Otomatik mekanizması baskıyı kendiliğinden içerisine sarar. Tercihe göre rollup 'ların üzerine vinly baskı, saten baskı veya kağıt baskı uygulaması yapılabilir. Üretimi en hızlı olan ürünlerdir. Mekanizması sağlam olduğu sürece görsel değişimi kolaylıkla yapılabilir.

Alüminyum Çerçeveler

Önden kolay açılıp kapanan gönye (düz) ya da rondo köşe alüminyum çerçeveler; uzun ömürlü ve sağlam yapısı ile yıllarca kullanım sunar. Alüminyum çerçevenin içerisinde yansıma önleyici ve görsel koruyucu pet film bulunur.

Bina İçi Yönlendirmeler

Geniş bir kullanım alanına sahip bina içi yönlendirme levhaları, başta iş güvenliği olmak üzere trafik yönlendirmeleri için kullanılan levhalar, otopark levha yönlendirme tabelaları olarak da karşımıza çıkar. Bu yönlendirme tabelalarında sadece park ya da trafikte değil gün içinde insanların uyması gereken kuralları içerir.

Özel Display Ürünler

Duraklama ve park etme işaretleri ile sürücülerin araçlarını park edebilecekleri ya da durdurabilecekleri yerlerin denetim ve düzenlenmesinde kullanılır. Özel olarak üretilir.