Bayrak Ürünler

Bayrak Süslemeleri

Süslemede kullanılan bayraklar, istenilen kumaştan imal edilerek reklam veya süsleme amacı ile açık ve kapalı etkinlik mekanlarında alanları süslemek amacı ile kullanılır. Kare, üçgen, beşgen, kırlangıç ve oval olmak üzere bayrak çeşitleri bulunur. İpe dizili olarak hazırlanan bayraklar istenilen uzunlukta hazırlayıp montajını gerçekleştiriyoruz.

Sıralı Bayraklar

Süs flamaları genelde açılışlarda kullanılan bir bayrak türüdür. Açık hava eğlencelerinden dernek toplantılarınıza kadar pek çok yerlerde üçgen süs flamaları kullanılır. Dijital baskı ortamlarında hazırladığımız bayrak imalatımızla tüm çeşit ve ebatlarda üretimlerimizi gerçekleştiriyoruz.

Üçgen Bayraklar

İç ve dış mekânlarda kullanılan süsleme bayrakları genel olarak fuar stantlarında, açılış törenlerinde, benzin istasyonlarında, meydanlarda süs ve dekoratif amaçlı kullanılabilir. İstenilen bayrak çeşitleri sıralı olarak hazırlayıp ipe dizili olarak teslim ediyoruz.

Yelken Bayraklar

Yelken bayrak (plaj bayrak, dubalı bayrak, reklam bayrağı, olta bayrak olarak da adlandırılabilir) reklam dubası olarak kullanılan bayrak çeşididir. Mağaza önünde dikkat çekmek amacıyla kullanılacağı gibi etkinlik alanlarında yoğun olarak tercih edilir.